Tým GOLF FACE

Základní ideou projektu Golfface, je vytvořit, produkovat a prodávat nové designově i materiálově zajímavé, vizuálně současné a kvalitní golfové trofeje.

Cílem projektu GOLFFACE je vytvoření nové české značky, specializující se na vývojprodukci golfových trofejí a doplňků pro golfisty.

Jsme inovativní, kreativní a progresivní firmou. Produkty Golfface přináší novou generaci sportovních trofejí. Od samého počátku je kladen velký důraz na kvalitu a jedinečnost designu, který výsledné produkty posune do vyšší estetické kategorie. K tomuto záměru využíváme tradice a zkušeností tuzemských výrobců v oblasti sklářství, zpracování kovů i jiných odvětvích. Produkty značky Golfface, jsou při propagaci a prodeji spojeny kromě značky také se jménem designéra, vymezují se tak z anonymní produkce konkurence a tím vytváří větší prostor pro zařazení v konkurenčním prostředí.

Všechny produkty Golfface jsou dílem našeho autorského týmu specialistůchráněny průmyslovými vzoryautorskými evropskými zákony. Konkurenční výhodou Golfface je znalost technologií a materiálů z nejrůznějších průmyslových odvětví a schopnost jejich aplikace v kombinaci s kreativitou našich designérů.

Cílovým segmentem, jsou pro nás golfové kluby, bankyfirmy pořádající pro své klienty golfové turnaje, distributoři sportovních trofejí, promotéři golfových turnajů a golfové obchody. Záměrem projektu je oslovit zákazníky s pozitivním vztahem k designu, modernímu životnímu stylu a k využívání nových technologií.

Trofeje jsou vyráběny z kovů, skla, dřeva, plastů, laminátů nebo jejich kombinací. Všechny výrobky mají kvalitní povrchové úpravy dle použitých materiálů. Velký důraz je kladen i na obaly a celkovou prezentaci produktů. Všechny trofeje jsou signovány.

Protože golf je sport, který se vyznačuje kultivovaností, precizností a čistotou, navrhujeme takové ceny, které odpovídají tomuto stylu. V konkurenčním prostředí současné produkce trofejí pro golfisty se touto filosofií vymezujeme od naprosté většiny nabízených trofejí. Naší snahou je vytvářet takové trofeje, které budou mít pro svého majitele kromě hodnoty sportovní i hodnotu estetickou. Přinášíme novou kvalitu do tohoto oboru a nabízíme skutečně prestižní designově vyspělé ceny.

Trofeje jsou určeny pro účastníky a vítěze golfových turnajů a soutěží.

Do budoucna připravujeme rozšíření sortimentu o doplňky pro golfisty, případně trofeje pro další sporty. Našimi zákazníky jsou lidé, kteří si zakládají na moderním životním stylu, kvalitním designušpičkovém řemeslném zpracování. Proto je od samého počátku kladen velký důraz na kvalitu a jedinečnost designu.

Jádro designérského týmu Golfface tvoří architekt Vítězslav Kořínek a designer Jan Jaroš. Oba za sebou mají více než 15 - letou zkušenost v oboru průmyslového designu a řízení projektů.

Design je pro nás funkčním výtvarným nástrojem pro vytváření jedinečných produktů. Naši práci vždy stavíme na jasných informacích a tím dosahujeme lepších výsledků v týmu i ve vztazích se svými odběrateli a dodavateli.


© 2021, 3D Invest, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑