Jak objednat trofeje

Výběr produktu

K výběru produktů slouží náš katalog na www.golfface.cz, nebo tištěný katalog od distributora, kde jsou produkty přehledně setříděny včetně popisu rozměrů, materiálů a barevného provedení.

Odeslání objednávky

V případě objednávky produktů z našeho katalogu

Vyřídit svoji objednávku můžete telefonicky i osobně na základě dohodnuté schůzky.

 1. Zašlete objednávku či dotaz e-mailem na .
 2. Budete zkontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi individuálně vyřeší detaily objednávky a bude Vám zaslána závazná kupní smlouva k podpisu s určením výrobku, jeho ceny a termínu dodání. Doprava se řeší individuálně dle druhu a množství objednaného zboží. Vzhledem k tomu, že výroba je zakázková a produkty jsou přizpůsobeny požadavkům zákazníka, současně požadujeme složení 50% kalkulované ceny před započetím výroby.
 3. Po vyrobení zakázky budete kontaktováni naším pracovníkem. Na základě dohody bude zakázka předána, přičemž při předání je splatná sjednaná cena snížená o zálohu. Na všechny výrobky se vztahuje záruka 2 roky, která začíná běžet okamžikem převzetí zboží kupujícím. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nevhodným používáním či údržbou zboží.

V případě objednávky zakázkového charakteru

 1. Zašlete svou představu či konkrétní přání e-mailem. Naši designeři Vám navrhnou možnost řešení a kalkulaci, která je závazná a odchylka od této ceny nepřekročí při konečném zúčtování 10%. Kalkulace je pro výrobce závazná po dobu 30 dnů od předání nabídky.
 2. Dochází k doladění detailů výrobku a jeho odsouhlasení včetně ceny. Zakázková výroba má zpravidla lhůtu dodání 4-6 týdnů ode dne podpisu objednávky, jejím potvrzení výrobcem a složení zálohy.
 3. Další postup je již shodný s vyřizováním objednávky týkající se výrobků z našeho produktového katalogu.

Doprava a způsoby platby

Výběr je možný ze tří způsobů uhrazení nákupu a jeho doručení:

 1. zaslání zboží na dobírku – objednané zboží bude odesláno jako doporučená zásilka s  dobírkou prostřednictvím České pošty, s.p. a platba je provedena při převzetí zásilky. Poštovné bude spočítáno induviduálně. Zboží je odesláno nejpozději do 3 pracovních dnů od zhotovení.
 2. platba předem na účet a zaslání zboží doporučeně – na Vámi zadanou e-mailovou adresu obdržíte veškeré podklady k platbě (číslo účtu, variabilní symbol a částku) a po připsání částky na náš účet bude zboží ihned odesláno. Poštovné bude spočítáno induviduálně.
 3. osobní převzetí - po předchozí domluvě

Cena za dopravu je vždy řešena před započetím výroby v rámci objednávky a je závazná pro obě strany.

Obchodní ujednání

 • Veškeré uzavřené objednávky jsou závazné pro obě strany. Podáním objednávky/smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami Golfface s.r.o., včetně reklamačního řádu a že s nimi souhlasí. Všechny ceny výrobků uváděné v našem ceníku jsou bez DPH.
 • Objednávka zákazníka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku objednání výrobků kupujícím.
 • Objednávka obsahuje veškeré informace nutné k uzavření smlouvy ve smyslu obecných náležitostí smlouvy i podstatných náležitostí kupní smlouvy, tak jak je vymezuje občanský zákoník. Obsahuje vždy i název, hlavní charakteristiku a cenu zboží.

Kontaktní údaje

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na e-mail : , popř. na Tel. čísle: +420 604 895 865, +420 603 546 275


© 2021, 3D Invest, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑