Navrhujeme sportovní trofeje a dárkové předměty, jaké nebude mít nikdo jiný na světě. Jen vy

Design sportovních trofejí na zakázkuKdyž pořádáte golfový turnaj nebo jiné sportovní klání, jistě chcete jediné - aby si váš tým, vaši partneři a přátelé tento den jak se patří užili a odnesli si domů zážitky, na které se jen tak nezapomíná. Chcete udělat dojem, podpořit dobré jméno své firmy nebo prostě jen potěšit. A my jsme tu od toho, abychom vám s tím pomohli.

Naším posláním je tvorba individuálních, na zakázku zpracovaných, upomínkových předmětů. Patří mezi ně sportovní trofeje a originální reklamní předměty, které kombinují vaše konkrétní požadavky a nápady našeho autorského týmu specialistů.

 

Design skleněných trofejí na zakázku od V. Kořínka a J. JarošeUrčujeme trendy v tom, jak vypadá prestižní sportovní trofej
 

Inspirujeme se vaší korporátní identitou, výrobním odvětvím nebo oblastmi vašeho zájmu a díky tomu dokážeme navrhnout takovou trofej nebo dárek, který dokonale a výstižně charakterizuje vaši firmu. Výsledkem jsou golfové trofeje a dárkové předměty jedinečné jako vy sami, jaké budou k dostání na jediném místě na světě - na vašem turnaji.

Právě tím se lišíme od většiny distributorů sportovních trofejí. Jejich ceny najdete na policích mnohých sportovců a není výjimkou, že si z různých turnajů a sportovních událostí odnesli ten samý pohár. Takto mi nepracujeme. Nechceme, aby byl váš turnaj jen jedním z mnoha, na který všichni záhy zapomenou. Chceme, abyste byli vidět a aby vítězové získali na památku něco, čím se rádi pochlubí (a přitom budou šířit dobré jméno vaší firmy).

 

Chcete vlastní sportovní trofej, originální dárek nebo reklamní předmět? Stačí udělat jeden krok - ozvat se nám.

Design golfových trofejí a originálních reklamních předmětů na zakázkuAlfou a omegou jsou pro nás kreativita a precizní práce s kvalitními materiály
 

Všechny trofeje značky GOLF FACE pochází z dílny autorského týmu specialistů - architekta Vítězslava Kořínka a designéra Jana Jaroše. Návrhy jsou chráněny průmyslovými vzory, autorskými evropskými zákony a vyrábíme je z kovů, skla, dřeva, plastů, laminátů nebo kombinací těchto materiálů.

  • Podívejte se na video, jak probíhá výroba skleněných sportovních trofejí.

Jako dárky nabízíme také vlastní řadu designových produktů, které vytváříme v rámci COHNSTUDIO a upravujeme dle vašich požadavků. Veškeré originální reklamní předměty můžeme doplnit o vaše firemní logo nebo jakýkoliv jiný nápis. A protože se jedná vždy o originály, jedinečné jsou i dárkové krabičky, ve kterých je od nás dostanete.

Prohlédněte si ukázku golfových trofejí z naší dílny

Design golfových trofejí na zakázku

Design golfových trofejí na zakázku

Design golfových trofejí na zakázku

Design golfových trofejí na zakázku

Chcete navrhnout originální sportovní trofej? Autorský tým už netrpělivě čeká na vaše požadavky

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


© 2022, 3D Invest, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑